Advert

Denizli'de Lezzetin Yeni Adresi; Casa Del Bera

Et restoran sektörüne yeni bir soluk olarak giren Casa Del Bera, Kınıklı Kredi Yurtlar Kurumu kavşağı, Hüseyin Yılmaz Caddesi üzerindeki yerinde farklı lezzetler sunmaya başladı. Steak house olarak bilinen et restoran'ın yanı sıra 7 gün serpme kahvaltı, öğle yemekleri ve akşam yemekleri ile günün her anı hizmet veren Casa Del Bera, ayrıca et ürünleri dışında günlük taze pasta çeşitleri, kek çeşitleri, dünya mutfağından da örnekler sunuyor.

Denizli'de Lezzetin Yeni Adresi; Casa Del Bera
Denizli'de Lezzetin Yeni Adresi; Casa Del Bera Yirmi Haber

Amaçlarının Denizli halkına en iyi damak zevkini sunabilmek ğunu kaydeden Casa Del Bera İşletmecisi Bayram Keşçi, 30 kişilik profesyonel ekip ile üstün kaliteli hizmet verdiklerini belirtti. Yurt dışı ve yurt içinde birçok önemli noktalarda görev yapan tecrübeli çalışanları bir araya getirdiklerini de ifade ederek, “Casa Del Bera, ilimizde farklı konsepti ile steak house olarak bilinen et restoranı olarak hizmet vermektedir. Kış sezonunda 175 kişi, yaz sezonunda 300 kişi kapasitesi ile hizmet veren Casa Del Bera, kırmızı et ile ilgili birçok farklı alternatif lezzetler sunmaktadır.

Restoranımız bünyesinde kapalı alanda kışlık bahçe, yazlık bahçe ve özel günlerdeki organizasyonlar ve iş görüşmelerinde kullanılmak üzere özel olarak hazırlanmış, 12 kişilik toplantı ve sunum salonu ile Denizlili misafirlerimize haftanın 7 günü hizmet vermekteyiz. Tüm ürünlerimizde kesimler, hijyenik ortamda İslami usullere uygun olarak veteriner hekimler kontrolünde yapılmaktadır. Ürünlerimizin hazırlık aşamasında kesinlikle alkol ve alkol muhtevası kullanılmamaktadır. Ürünlerimiz ile marine edilmesi söz konusu değildir” .

“Et dışında kahvaltı ve dünya mutfağından örnekler sunuluyor”

Steak house’ın yanı sıra dünya mutfağından iddialı örnekler sunduklarını da söyleyen Keşçi, “ Açık mutfağı ile mutfağında iddialı olan restoranda haftanın 7 günü serpme kahvaltı, öğle yemekleri ve akşam yemekleri ile günün her anı hizmet vermektedir.

Ayrıca et ürünleri dışında günlük taze pasta çeşitleri, kek çeşitleri, dünya mutfağından da örnekler sunulmaktadır. Doğum günü, evlilik yıl dönümü vb. gibi özel günlerinizde organizasyon hizmeti verilmektedir. Organizasyon dışında talebinize göre özel yemekler, özel doğum günü pastaları gibi hizmetlerimiz de mevcuttur” diye konuştu.

Denizli Casa Del Bera Restaurant
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Osman     2019-06-08 Mezar işiyle uğraşan insandan restaurantcı olursa ne olur, birilerinin ve bir siyasî partinin sırtına yamanıp bu işler olmaz herkes yapabileceği işin başında olmalı terzi söküğünü dikmeli berber tıraşını etmeli.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yukatel Denizlispor, iç sahadaki galibiyet hasretine son vermek istiyor
Yukatel Denizlispor, iç sahadaki galibiyet hasretine son vermek istiyor
Denizli'de çıkan yangında alzaymır hastası hayatını kaybetti
Denizli'de çıkan yangında alzaymır hastası hayatını kaybetti