Genç Kuruyemiş 2. Şubesini Açtı

Denizli’nin tanınmış kuruyemiş firmalarından Genç Kuruyemiş, 2. Şubesini Genç Kuruyemiş Naturel ismiyle açtı.

Genç Kuruyemiş 2. Şubesini Açtı
Genç Kuruyemiş 2. Şubesini Açtı Yirmi Haber

Bayramyeri’ndeki şubenin açılışına Denizli Sanayi Odası Başkanı Müjdat Keçeci, Denizli Ticaret Odası Başkanı Uğur Erdoğan, Tümsiad Denizli İl Başkanı Kudret Atmaca, Büyük Birlik Partisi Kurucu Üyesi ve Pamukkale Kablo Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Semerci, sivil toplum örgütü temsilcileri ve vatandaşlar katıldı. 

Denizli’nin Leblebi Diyarı olarak da bilinen ve Türkiye çapındaki ihracatıyla ulusal ölçekte tanınan Serinhisar Leblebisinin üreticilerinden olan Genç Kuruyemiş'in perakende olarak satışa sunduğu ürünlerinin ilk mağazası 1,5 yıl önce Denizli’nin Bayramyeri Akbank yanında faaliyete girmişti. Genç Kuruyemiş naturel ürünlerle zenginleştirilmiş olan ikinci mağazasını da yine Bayramyeri Denizli Ticaret Odası yanında faaliyete girdi.  

2. Şubeyi açmanın mutluluğunu yaşadıklarını söyleyen Genç Kuruyemiş İşletme Sahibi Hasan Genç, “Bu mağazamızda naturel doğal ürünlere ağırlık veriyoruz. Kuruyemişin yanında;  bakliyat, baharat, meyve kurularını da müşterilerimize sunuyoruz. Serinhisar’da imalathanemiz var. Orada kendi ürünlerimizi en hijyenik koşullarda hazırlayarak müşterilerimize sunuyoruz. Ürünlerimizi kaliteden ödün vermeden en uygun fiyata satıyoruz. Amacımız Denizli halkına en iyi en ucuz hizmeti kaliteden ödün vermeden sunabilmek. Bugün açılışımıza gelerek bizleri onurlandıran dostlarımıza da çok teşekkür ediyorum” dedi. 

Protokol üyelerinin kurdele kesimiyle 2. Şubenin açılışı gerçekleşti. Açılışın ardından Denizli Sanayi Odası Başkanı Müjdat Keçeci ve Denizli Ticaret Odası Başkanı Uğur Erdoğan mağazayı gezerek iş yeri hakkında bilgi aldı.

 

Denizli Genç Kuruyemiş Serinhisar leblebi Genç Kuruyemiş Naturel Hasan Genç 2.şube açılış
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Denizli'de asayiş
Denizli'de asayiş
Denizli'de kamyon traktöre çarptı: 3 ölü, 1 yaralı
Denizli'de kamyon traktöre çarptı: 3 ölü, 1 yaralı